Labai svarbu turėti verslo tinklapį. Tačiau vien turėti nepakanka. Turite užtikrinti, kad jūsų interneto svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms, kad ji užimtų aukštesnes vietas paieškos rezultatų puslapiuose. Štai čia ir reikalingas techninis SEO. Aptarsime techninius SEO aspektus, kuriuos svetainių administratoriai turi žinoti, norėdami pagerinti svetainės reitingą paieškos sistemų rezultatų puslapyje.

 

Techninis SEO
Techninis SEO reiškia jūsų interneto svetainės optimizavimą paieškos sistemų tikrinimo programoms ar robotams.

Techninio SEO sąvoka

Techninis SEO reiškia jūsų interneto svetainės optimizavimą paieškos sistemų tikrinimo programoms ar robotams. Tai procesas, kuriuo užtikrinama, kad jūsų internetinė svetainė atitiktų geriausią praktiką, kurią paieškos sistemos rekomenduoja tikrinti, indeksuoti ir reitinguoti svetainėje. Techninis SEO apima svetainės greičio, patogumo mobiliesiems, URL struktūros, svetainių schemų, pritaikymo neįgaliesiems ir kitų techninių jūsų svetainės elementų optimizavimą.

Svetainės greičio optimizavimas

Svetainės užsikrovimo greitis yra vienas iš svarbiausių techninio SEO faktorių. Lėtas internetinio tinklapio užsikrovimas gali lemti aukštą atmetimo rodiklį ir žemesnę paieškos variklio reitingą. Yra daug būdų optimizuoti svetainės greitį, pavyzdžiui, glaudinti vaizdus, sumažinti HTTP užklausas, naudoti turinio pristatymo tinklą (CDN) ir sumažinti JavaScript bei CSS failus.

Patogumas mobiliesiems

Didėjant mobiliųjų įrenginių vartotojų skaičiui, mobiliesiems pritaikyta internetinė svetainė yra būtinybė. Mobiliesiems pritaikyta svetainė – tai internetinė svetainė, kuri teisingai rodoma visuose mobiliuosiuose įrenginiuose. Galite padaryti savo svetainę pritaikytą mobiliesiems, naudodami interaktyvų žiniatinklio dizainą, optimizuodami vaizdus ir vengdami iššokančiųjų langų.

URL struktūra

URL struktūra yra dar vienas svarbus techninio SEO aspektas. Geros URL struktūros gali padėti paieškos sistemoms suprasti jūsų tinklapio turinį. Turėtumėte naudoti aprašomuosius ir įskaitomus URL, kuriuose yra atitinkamų raktinių žodžių. Kurdami URL nenaudokite nereikalingų simbolių, pvz., apatinių brūkšnių ar skaičių.

Svetainės schema

Svetainės schema yra failas, kuriame pateikiami visi jūsų internetinės svetainės puslapiai. Tai padeda paieškos sistemoms efektyviau tikrinti ir indeksuoti jūsų tinklapį. Svetainės schema tai viena iš SEO sudedamųjų, nes ji pateikia metaduomenis apie jūsų svetainę, pvz., datą, kada svetainė buvo paskutinį kartą atnaujinta ir t.t…

 

Techninis SEO
Svetainės užsikrovimo greitis yra vienas iš svarbiausių techninio SEO faktorių

Geriausia techninio SEO praktika

Dabar, kai aptarėme techninio SEO pagrindus, pažvelkime į keletą geriausių praktikų, kuriais svetainių administratoriai turėtų vadovautis optimizuodami svetainę paieškos sistemoms.

Naudokite HTTPS

Https yra svarbus „Google“ algoritmo reitingavimo veiksnys. HTTPS yra saugi HTTP versija, kuri užšifruoja visus duomenis, perduodamus tarp svetainės ir vartotojo naršyklės. Turėtumėte naudoti HTTPS, kad apsaugotumėte savo svetainę ir pagerintumėte savo paieškos variklio reitingą.

Vaizdų optimizavimas

Vaizdų optimizavimas yra esminė techninio SEO sudedamoji dalis. Dideli vaizdai gali sulėtinti jūsų internetinės svetainės įkėlimo laiką, todėl gali padidėti atmetimo rodiklis. SEO specialistai rekomenduoja suspausti vaizdus ir naudoti atitinkamą failo formatą, kad optimizuotumėte juos žiniatinkliui.

 

Venkite pasikartojančio turinio

Pasikartojantis turinys gali pakenkti jūsų svetainės reitingui paieškos sistemoje. Turėtumėte vengti pasikartojančio turinio naudodami kanoninius URL, kurdami unikalų turinį ir nenaudodami to paties turinio keliuose savo internetinės svetainės puslapiuose.

Daugiau aktualios informacinos SEO paslaugų tema skaitykite IŠORINIS SEO

Skambink dabar Skip to content