Raktiniai žodžiai yra esminis bet kurios paieškos sistemos optimizavimo (SEO) strategijos pagrindas. Tai žodžiai ar frazės, kuriuos vartotojai įveda paieškos sistemose ieškodami informacijos tam tikra tema. Šiame skyriuje aptarsime raktinių žodžių tyrimo svarbą, kaip tai efektyviai atlikti ir kaip panaudoti rezultatus optimizuojant svetainę paieškos sistemoms.

Raktinių žodžių tyrimas
Raktiniai žodžiai yra esminis bet kurios paieškos sistemos optimizavimo (SEO) strategijos pagrindas.

Kodėl raktinių žodžių tyrimas yra svarbus?

Raktinių žodžių tyrimas yra bet kokios sėkmingos SEO strategijos pagrindas. Tai leidžia nustatyti žodžius ir frazes, kuriuos jūsų tikslinė auditorija naudoja internete ieškodama informacijos reikiama tema. Suprasdami tikslinės auditorijos paieškos elgseną, galite sukurti jai aktualų ir vertingą turinį, o tai padidins tikimybę, kad lankytojai įsitrauks į jūsų svetainės naršymą ir galiausiai taps klientais.

Raktažodžių tipai

Yra trys pagrindiniai raktinių žodžių tipai:

Trumpi raktiniai žodžiai – dar vadinami pagrindiniais raktiniais žodžiais, tai yra trumpos frazės su vienu ar dviem žodžiais, kurių paieškų apimtis yra didelė ir dažnai SEO specialistai juos renkasi, tačiau jos yra labai konkurencingos.

Ilgi raktiniai žodžiai – tai ilgesnės frazės su trimis ar daugiau žodžių, kurios yra konkretesnės ir turi mažesnę paieškos apimtį, tačiau yra mažiau konkurencingos. SEO paslaugose naudojamos rečiau.

Prekės ženklo raktiniai žodžiai – jie būdingi jūsų prekės ženklui ir naudojami žmonių, kurie jau yra susipažinę su jūsų prekės ženklu.

Kaip atlikti raktinių žodžių tyrimą

Norint atlikti veiksmingą raktinių žodžių tyrimą, reikia atlikti kelis veiksmus:

Minčių šturmas

Pradėkite nuo galimų raktinių žodžių, susijusių su jūsų verslu, sąrašo. Galite naudoti tokius įrankius kaip „Google AdWords“ raktinių žodžių planavimo priemonę, kad padėtų generuoti idėjas.

Raktinių žodžių analizė

Kai turite galimų raktinių žodžių sąrašą, turite juos išanalizuoti, kad nustatytumėte jų paieškos apimtį, konkurenciją ir atitikimą jūsų verslui. Tai galima padaryti naudojant tokius įrankius kaip „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonę arba „Ahrefs“.

Raktinio žodžio pasirinkimas

Remdamiesi raktinių žodžių analizės rezultatais, turėtumėte pasirinkti raktinių žodžių sąrašą, kurie yra svarbūs jūsų verslui, turi didelę paieškos apimtį ir nėra pernelyg konkurencingi.

Raktažodžių tyrimas
Raktinių žodžių tyrimas yra bet kokios sėkmingos SEO strategijos pagrindas.

Kaip naudoti raktinių žodžių tyrimą

Kai turėsite atitinkamų raktinių žodžių sąrašą, galėsite juos naudoti optimizuodami svetainę paieškos sistemoms. Štai keletas būdų, kaip tai padaryti:

Optimizavimas puslapyje

Įtraukite tikslinius raktinius žodžius į svetainės turinį, meta aprašymus ir pavadinimo žymas.

Turinio kūrimas

Kurkite aukštos kokybės vertingą turinį, apimantį jūsų tikslinius raktinius žodžius.

Nuorodų kūrimas

Kurkite nuorodas į svetainę naudodami inkaro tekstą, kuriame yra jūsų tiksliniai raktiniai žodžiai.

Sekantį straipsnį iš skaitmeninio marketingo paslaugų skaitykite čia: TINKLALAPIO OPTIMIZAVIMAS

Skambink dabar