Turite nuosavą internetinį puslapį ir norite pagerinti jo pozicijas paieškos sistemose, tačiau nežinote, nuo ko reikėtų pradėti? Tai, ką šiuo atveju pirmiausia reikėtų padaryti yra SEO pozicijų patikra. Tai įrankis, kuris padeda nustatyti Jūsų puslapio optimizacijos būklę ir siūlo patobulinimus, kad pagerintumėte savo pozicijas paieškos sistemose. Bet kas tai yra ir kaip tai veikia? 

SEO pozicijų patikra, kas tai?

SEO specialistas

Mūsų siūloma SEO pozicijų patikra yra internetinis įrankis, skirtas jūsų svetainės optimizacijos būklės patikrinimui. Tai galingas įrankis, kuris padeda nustatyti, kaip gerai jūsų svetainė pasirodo paieškos sistemose. Patikrinus savo svetainę, galite sužinoti, kurią vietą puslapis užima paieškos sistemoje.

SEO pozicijų patikra, kaip tai veikia?

SEO pozicijų patikra veikia taip: ji skenuoja Jūsų svetainę ir analizuoja informaciją apie Jūsų svetainės SEO rezultatus, atsižvelgiant į paieškos sistemų sukurtus algoritmus. Patikrinus ją, gaunate atsakymą, kuris parodo šiuo metu užimamą vietą žiniatinklio paieškoje. Tai yra tik pradžia, kuri leidžia ištirti būklę bei padaryti išvadas ir pateikti rekomendacijas, kurios atrodo taip:

  • Puslapio pozicija paieškos sistemoje pagal tam tikrą raktažodį;
  • Puslapio vidinių nuorodų kokybė;
  • Puslapio išorinių nuorodų kokybė;
  • Puslapyje esančio turinio unikalumas;
  • Puslapio užsikrovimo greitis;
  • Puslapio pritaikymas išmaniesiems įrenginiams (telefonams, planšetėms ir t.t.) .

Žinoma, jog viso to su mūsų siūlomu įrankiu nesužinosite, tačiau be didesnio vargo galite sužinoti pozicijas, pagal nurodytus raktažodžius. Kviečiame juo pasinaudoti.

Skaityti daugiau: TINKLAPIŲ ADMINISTRAVIMAS

Consent Management Platform by Real Cookie Banner