Svetainių priežiūra

Kiekvienai įmonei svetainių priežiūra turėtų būti labai svarbi, nes tinkamai save pristatyti internetinėje erdvėje nori tikriausiai kiekvienas. Šiandiena nėra svarbu tik tai, kad puslapis atrodytų gražiai iš išorės, tačiau daugybė dėmesio yra skiriama jo vidui. Atrodytų nieko čia tokio, tačiau elektroninės parduotuvės, kurios buvo kurtos prieš 15 metų ne tik nepalaiko šiuolaikinių išmaniųjų prietaisų, bet ir tinkamai nesižiūri kompiuterio ekrane. Todėl jos ne tik neparduoda, bet ir kartais net atbaido klientus. 

svetainiu prieziura

Nereikia galvoti, kad pokyčiai puslapiuose yra draudžiami. Galima sakyti, jog laiku atnaujinama informacija duoda ir naudos. Atlikdama nuolatinius atnaujinimus, mūsų komanda užtikrins, kad kiekvienas svetainės kampelis atitiks šiuolaikinius standartus. Žinoma, jog viskas turi būti atliekama atsižvelgiant į Jūsų poreikius, o kartu nepakenkiant dabartinei situacijai.

Kai kurie internetiniai puslapiai yra ženkliai didesni, turi daugiau turinio bei duomenų, todėl siūlome išskirtinę tokių svetainių priežiūrą. Atnaujintas turinys, paveikslai, naujos funkcijos svetainėje, kitas dizainas, statistikos ir SEO analizė – viską galime sutvarkyti bei pasiūlyti įvairių sprendimų, kurie padės iškilti į naujas aukštumas.

Tuo tarpu, neprižiūrima internetinė svetainė ilgainiui gali tapti tiesiog pasenusio nekokybiško turinio šaltiniu, kuris vartotojams tampa vis mažiau aktualus. Lankytojų įpročiai ir interneto aplinka nuolat keičiasi. Norint, kad puslapis dar ilgą laiką neprarastų lankomumo, prie šių pokyčių būtina prisitaikyti ir laikas nuo laiko atnaujinti svetainės turinį. Mūsų siūloma svetainių priežiūra  dažniausiai yra sudaryta iš:

svetainiu prieziura

Tekstinio turinio atnaujinimas

Internetinės svetainės turinys – tai ne vien Jūsų verslo ar paslaugų aprašymas. Nuolatos atnaujinamas ar papildomas svetainės tinklaraščio turinys ir skaitytojams aktualios informacijos talpinimas yra viena svarbiausių svetainės lankomumo didinimo sąlygų.

Vizualinio turinio atnaujinimas

Periodiškas svetainės grafinių elementų atnaujinimas suteikia ne tik žaismingumo pastoviems svetainės lankytojams, bet ir leidžia žengti koja kojon su naujausiomis svetainių dizaino aplinkoje vyraujančiomis tendencijomis

Techninio veikimo patikrinimas

Nuolatinė internetinės svetainės priežiūra ir reikiamų atnaujinimų atlikimas užtikrina, kad svetainė veiks be jokių trukdžių ir netikėtumų. Nustačius klaidas jas operatyviai išsprendžiame ir pasiūlome geriausius sprendimus, kurie leidžia išvengti nesklandumų ateityje

Nepriekaištingas savo verslo pristatymas internete yra tik pirmasis žingsnis. Pasirūpinkite, kad Jūsų svetainė klestėtų ir atneštų teigiamus pokyčius Jūsų verslui. Šiuo atveju geriausias sprendimas – mūsų profesionalios svetainės administravimo paslaugos

Skaityti daugiau: SEO POZICIJŲ PATIKRA NEMOKAMAI

Skambink dabar