Turite nuosavą internetinę svetainę ir norite pagerinti jos pozicijas paieškos sistemose, tačiau nežinote, nuo ko reikėtų pradėti? Tai, ką šiuo atveju pirmiausia reikėtų padaryti yra raktinių žodžių pozicijų patikrinimas. Tai įrankis, kuris padeda nustatyti Jūsų puslapio optimizacijos būklę ir siūlo patobulinimus, kad pagerintumėte savo pozicijas paieškos sistemose. Bet kas tai yra ir kaip tai veikia? 

Raktažodžių patikrinimas, kas tai?

SEO specialistas

Mūsų siūlomas raktinių žodžių pozicijų patikrinimas nemokamai yra internetinis įrankis, skirtas jūsų svetainės optimizacijos būklės patikrinimui. Tai galingas įrankis, kuris padeda nustatyti, kaip gerai jūsų svetainė reitinguojama paieškos sistemose. Patikrinus savo svetainę, galite sužinoti, kurią vietą ji užima paieškos sistemos rezultatų puslapyje.

Raktinių žodžių pozicijų patikrinimas, kaip tai veikia?

Raktinių žodžių pozicijų nustatymas veikia taip: paieškos sistemos skenuoja Jūsų svetainės tinklalapių turinį ir analizuoja informaciją, atsižvelgiant į paieškos sistemų sukurtus algoritmus. Patikrinus tai, gaunate atsakymą, kuris parodo šiuo metu užimamą vietą pagal ieškotą raktažodį paieškos sistemos rezultatų puslapyje. Raktažodžių tyrimas ir analizė tai SEO pradžia, kur SEO specialistas ištiria tinklapio būklę bei padaro išvadas ir pateikia rekomendacijas, kurios atrodo taip:

  • Puslapio pozicija paieškos sistemoje pagal tam tikrą raktinį žodį;
  • Puslapio vidinių nuorodų kokybė;
  • Puslapio išorinių nuorodų kokybė;
  • Puslapyje esančio turinio unikalumas;
  • Puslapio užsikrovimo greitis;
  • Puslapio pritaikymas išmaniesiems įrenginiams (telefonams, planšetėms ir t.t.) .

Žinoma, jog viso to su mūsų siūlomu įrankiu nesužinosite, tačiau be didesnio vargo galite sužinoti pozicijas, pagal nurodytus raktažodžius. Kviečiame juo pasinaudoti.

Skaityti daugiau: TINKLAPIŲ ADMINISTRAVIMAS

Skambink dabar Skip to content