SEO paslaugos – tai būdas plėsti verslą, didinti pardavimus, gerinti prekės ženklo žinomumą internete.

SEO paslaugos – tai būdas plėsti verslą, didinti pardavimus, gerinti prekės ženklo žinomumą internete.

Pagrindinė vieta, į kurią nukreiptas visų vartotojų dėmesys – populiariausios paieškos sistemos, pirmiausia, Google. Kiekvieno verslo sėkmė priklauso nuo pozicijos Google paieškoje. Mes žinome, kaip pasiekti geriausių rezultatų. Maža to, visada įsigiliname į kliento poreikius.

SEO paslaugos padeda įgyvendinti Jūsų verslo tikslus. Kad ir kokie jie būtų.

Visa tai galima pasiekti kokybiškomis SEO paslaugomis. Tiksliai suformuluokite, kokių tikslų siekia Jūsų verslas, o mes pateiksime Jums savo SEO strategiją, kaip norimus tikslus įgyvendinti.

SEO paslaugos pardavimams didinti

Pardavimų didinimas yra vienas iš pagrindinių verslo įmonių tikslų, nesvarbu, ar parduodamos prekės el. parduotuvėje, ar paslaugos. 

Skaitmeninės marketingo agentūros SEO specialistai išanalizuoja Jūsų verslo veikimo principus, taip pat atlieka rinkos analizę, kad susidarytų bendrą vaizdą, kaip Jūsų verslas atrodo šalia konkurentų. Nustatoma konkreti SEO strategija su apčiuopiamais tikslais, pavyzdžiui padidinti pardavimus 150 proc., tinklapio lankomumą padidinti 600 proc., suaktyvinti teigiamus atsiliepimus apie įmonę internete ir socialiniuose tinkluose ir pan. Apskaičiuojama SEO kampanijos trukmė, preliminarus biudžetas, reikalingi žmogiškieji resursai. 

Kiekvieną mėnesį daroma analizė ir pateikiama ataskaita, kurioje parodoma, kaip SEO kampanijos vyksta, kaip artėjama prie užsibrėžtų tikslų. Analizuojami puslapio parametrai, skaičiuojamas ROI (atsipirkimas). Skubiai reaguojama į netikėtus iššūkius ir padidėjusius klientų bei užklausų srautus.

SEO paslaugos pardavimams didinti yra pasirenkamos tiek mažų, tiek didelių įmonių.

SEO
SEO-Paslaugos

SEO paslaugos prekės ženklo populiarinimui

Prekės ženklas populiarinamas tada, kai verslas veikia ne vienerius metus, turi gana nemažą klientų bazę. SEO paslaugos padeda populiarinti prekės ženklą internete, priminti esamiems ir būsimiems klientams prekės ženklo propaguojamas vertybes, informuoti visuomenę apie prekės ženklo pasiekimus, indėlį į visuomenę ir socialinius dalykus siekiant tvarios aplinkos.

Prekės ženklo populiarinimui dažnai taikoma turinio strategija, kuri savaime pasiekia gana nedidelį kiekį žmonių. SEO paslaugos padeda populiarinti prekės ženklą kur kas efektyviau, siekiant ilgalaikių tikslų.

SEO paslaugos naujų produktų/paslaugų įvedimui

Norite įvesti naują prekę arba produktą į vietos rinką? Tai gali būti labai sudėtinga, ypač, kai nėra analogų ir klientai paprasčiausiai nežino apie tokio produkto ar paslaugos egzistavimą.

Speciali SEO strategija yra pritaikoma naujų prekių/produktų įvedimui. Sukuriamas informacinis laukas, taikoma turinio strategija, kartais pasitelkiamas į pagalbą partizaninis marketingas, socialiniai tinklai, vaizdo medžiaga.

Ši paslauga reikalauja glaudaus bendradarbiavimo tarp skaitmeninės marketingo agentūros SEO specialistų ir užsakovo rinkodaros skyriaus, kadangi dirbama keliais etapais – visuomenės informavimas bei edukavimas, paklausos sukūrimas, klientų aptarnavimas, prekės ženklo žinomumo didinimas ir t.t.

SEO paslaugos
SEO paslaugos

SEO paslaugos klientų edukavimui

Jūsų klientai ne visiškai tiksliai supranta jūsų vertybes, pažįsta produktus ar paslaugas? Tokiu atveju padeda visuomenės edukavimo kampanijos, kurios yra neatskiriamos nuo SEO. Tai savotiška turinio strategija, kurios tikslas – pateikti išsamią informaciją vartotojui, išmokyti naudotis tam tikra preke ar paslauga, sukurti informacinį lauką, padidinti paklausą. 

Ši paslauga gana tampriai susijusi ir su reputacijos valdymu internete. Bendradarbiaujama su regionine ir respublikine žiniasklaida, kuriami vaizdo klipai ir kita interaktyvi medija aktyviai dirbama socialiniuose tinkluose.

SEO paslaugos tvariam verslui

Šios paslaugos tikslas – padėti pristatyti verslui ir visuomenei verslo vertybes, pabrėžiant tvarumo strategiją. Šiuolaikiniam žmogui labai svarbu žinoti, kad jo mėgstamas prekės ženklas prisideda prie ekologijos, klimato kaitos prevencijos, socialinių iniciatyvų. Potencialiems investuotojams taip pat svarbu įvairios verslo iniciatyvos, suteikiančios galimybę plėtrai vietos ir pasaulinėse rinkose.

SEO paslaugos tvariam verslui yra susijusios su specifinėmis turinio strategijomis, dažnai vystomomis kartus su RsV agentūromis ar specialistais.

SEO paslaugos tvariam verslui
SEO paslaugos

SEO paslaugos darbuotojų lojalumui skatinti

Didelėse įmonėse, kuriose dirba nemažai darbuotojų, lojalumui skatinti gali būti pasitelkiamos ir SEO paslaugos, kurių tikslas – populiarinti tam tikrą informaciją apie įmonę, kuri yra susijusi su darbuotojų lojalumo skatinimu.

Taip pat sukuriamas tam tikras informacinis laukas potencialiems darbuotojams, kad jie degtų noru prisijungti prie komandos arba bendradarbiauti kaip partneriai.

Šios SEO paslaugos koordinuojamos kartu su RsV specialistais.

SEO paslaugos prekių/paslaugų eksportui

Gaminate kokybiškas prekes ir norite išeiti už vietinės rinkos ribų, išsiplėsti į artimas ar tolimas užsienio rinkas? Tai galima padaryti atidarant atstovybes tose rinkose arba pasitelkiant kokybiškas SEO paslaugas.

SEO paslaugos eksportuotojams teikiamos tik gerai išanalizavus visus norimos rinkos niuanasus. Sukuriama atskira SEO strategija kiekvienai rinkai, nustatomi tikslai ir priemonės, reikalingos tikslams įgyvendinti. Tai nebūtinai turi būti elektroninė parduotuvė. Galimi ir kitokie variantai, priklausomai nuo rinkos specifikos.

SEO paslaugos eksportui vykdomos kartus su rinkodaros ir verslo plėtros skyriumi, įmonės administracija.

SEO paslaugos
SEO paslaugos

SEO paslaugos reputacijai gerinti

Internete pasirodė nemalonūs atsiliepimai apie Jūsų verslą ar organizaciją? Jei nėra galimybės pašalinti neigiamos informacijos teisiniu keliu, galima tai padaryti naudojant SEO priemones.

Principas labai paprastas – akcentuojama teigiama informacija apie įmonę ar organizaciją į antrą ar trečia paieškos puslapį nustumiant kenkėjišką informaciją. Neigiama informacija neišnyksta, tiesiog klientai, ieškantys atsiliepimų apie Jūsų verslą, gauna daugiau teigiamos informacijos iš viešai prieinamų ir autoritetingų šaltinių.

Š paslauga teikiama kartus su įmonės administracija ir RsV specialistais.

SEO paslaugos – vietinė paieška

LocalSeacrh arba vietinė paieška yra paieška skirta mobiliųjų įrenginių naudotojams. Google pagal mobilaus įrenginio vietą nustato, kokius artimiausius rezultatus rodyti. Rezultatai parodomi ir interaktyviame žemėlapyje. 

Vietinės SEO paslaugos yra svarbios kiekvienai įmonei, kuri priima klientus savo biure, parduotuvėje, kavinėje ar kitose patalpose.

SEO specialistas

Kaip atliekamos SEO paslaugos

pradedant teikti SEO paslaugas, visi SEO specialistai turi atlikti 3 svarbius darbus:

 1. Raktinių žodžių analizė. Išanalizuojama rinka ir raktiniai žodžiai, kuriuos potencialūs klientai galimai naudoja ieškodami Jūsų verslo informacijos. Tai bet kurios SEO kampanijos pagrindas.
 2. Vartotojų ir rinkos analizė. Naudodamiesi viešai prieinamais šaltiniais, SEO specialistai atlieka rinkos analizę: išsiaiškina tikslinio vartotojo poreikius ir interneto naudojimo įpročius, stebi konkurentų veiklą. Taip pat aiškinasi įmonės pardavimo procesus ir strategijas.
 3. SEO auditas. Išanalizuojama esama SEO situacija – kokios pozicijos yra pasiektos, su kokiais raktiniais žodžiais dirbama, kokios atgalinės nuorodos sukauptos, analizuojamas puslapio kodas, siekiant išsiaiškinti galimas esamų rezultatų paieškos sistemose priežastis.

Kai surenkama visa informacija, diskutuojama su klientu, ar viskas teisingai suprasta, kad būtų išvengta įvairių nesusipratimų ir manipuliacijų. Tada pradedami konkretūs darbai.

SEO paslaugos yra skirstomos į dvi grupes:

Vidinės SEO paslaugos

Vidinis SEO yra interneto puslapio techninis sutvarkymas pagal Google paieškos sistemos reikalavimus:

 • Optimizuojamas svetainės kodas;
 • Optimizuojamas turinys ir meta aprašymai;
 • Pridedama arba koreguojama Schema.org informacija;
 • Optimizuojamos svetainėje naudojamos iliustracijos, kad puslapis krautųsi greičiau;
 • Sutvarkoma mobilioji versija (AMP);
 • Tikrinamos kodo klaidos;
 • Sutvarkomos vidinės nuorodos ir taksonomija (adresų pavadinimai);
 • Tinkamai paruošiama Google robotams reikalinga informacija (.htaccess bei robots.txt failai, 301 peradresavimai ir t.t.);
 • Dirbama su navigacija ir vidinėmis nuorodomis.

Vidinis SEO reikalauja bendradarbiavimo su puslapį prižiūrinčiais programuotojais. Dauguma darbų atliekama pačių SEO specialistų, tačiau kartais reikia ir priėjimo prie interneto svetainės kodo, kuris nėra viešas.

Išorinės SEO paslaugos

Išorinės SEO paslaugos yra labai svarbios, kadangi nuo to priklauso pozicijos paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Daugiausiai SEO ekspertai dirba su nuorodų rinkimu.

 • Atgalinių nuorodų rinkimas;
 • Darbas su socialiniais tinklais;
 • Reklama verslo kataloguose;
 • Darbas su Youtube kanalu ir atskirais video.
 • Ir t.t.

Išorinės SEO paslaugos yra labai svarbios, kadangi nuo to priklauso pozicijos paieškoje. Daugiausiai SEO ekspertai dirba su nuorodų rinkimu.

SEO paslaugos yra teikiamos keletą mėnesių. Kiekvieną mėnesį yra pateikiama konkreti ataskaita, kurioje parodoma, kokių tikslų pasiekta, kas buvo atlikta, kokios priemonės naudojamos.

Projektui pasibaigus pateikiama viso projekto ataskaita su analize ir pasiūlymais, ko galima tikėtis ateityje.

Kokia yra SEO paslaugų kaina

Vienareikšmiškai pasakyti, kokia yra SEO paslaugų kaina negalima. Standartinių planų čia negali būti, nes kiekvienas projektas individualus, siekia kitokių tikslų. SEO – ne tikslusis mokslas, kur galima formulėmis apskaičiuoti, kiek ir kokių priemonių reikės vienam ar kitam tikslui pasiekti. Dėl šios priežasties būtina įsigilinti į kliento norus bei pageidavimus, lūkesčius ir galimybes.

SEO paslaugos apmokamos dviem metodais:

 1. Už raktinius žodžius. Sutariama, kiek ir kokių raktinių žodžių bus aptarnaujama, kokie rezultatai turi būti pasiekti. Sumokama fiksuota suma už raktinio žodžio pozicijų pakilimą.
 2. Mėnesinis aptarnavimo mokestis. Mokamas fiksuotas mokestis už visus darbus, kuriuos SEO ekspertai atlieka siekdami nustatytų tikslų.

VAIZDO PRISTATYMAS

SEO paslaugos – tai būdas plėsti verslą

Skaityti daugiau: TINKLAPIŲ KŪRIMAS

Skambink dabar Skip to content