fbpx

SEO paslaugos

SEO PASLAUGOS

SEO paslaugosVis dar ieškote klientų internete? Sustokite. Klientai gali patys rasti Jus!

SEO paslaugos skirtos tiems, kurie nenori „medžioti“ klientų interneto platybėse. Kasdien milijonai potencialių pirkėjų patys ieško juos dominančių prekių ar paslaugų. Tad čia tereikia atlikti vieną užduotį – būti tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Kai Jūsų svetainė bus Google paieškos rezultatų pradžioje, klientai patys ateis pas Jus.

Jūsų verslo rinka labai konkurencinga ir manote, kad pasiekti aukštas pozicijas praktiškai neįmanoma? Klystate. Pirmiausia, SEO paslaugos orientuotos net ir į pačias konkurencingiausias verslo nišas. Aukštos konkurentų pozicijos iš dalies netgi naudingos: atlikus konkurentų analizę galima žymiai efektyviau suplanuoti veiksmus, kurie leis pasiekti dar geresnius rezultatus.

Vis dar abejojate ar Seo paslaugos yra protinga investicija? Tuomet žinokite, kad šios išlaidos atsiperka net trimis būdais:

*Žymiai padidėjęs svetainės lankytojų srautas pritraukia  ne tik vienkartinių, bet ir pastovių klientų ir taip didina pelną

*Gerai optimizuotoms svetainėms Google Adwords reklama kainuoja mažiau ir rodoma aukščiau

*SEO didina Jūsų verslo žinomumą ir leidžia sutaupyti tam pačiam tikslui skirtoms marketingo strategijoms

Norite kokybiškų ir aiškių paslaugų, realių rezultatų ir suprantamos kainų politikos? Mes pasirengę dirbti su Jumis!

Kas, kaip ir kodėl?

Siekiame, kad mūsų klientams SEO paslaugos būtų aiškios ir suprantamos. Taip stiprinamas abipusis pasitikėjimas, kai užsakovai žino kokie veiksmai bus atlikti, kodėl jie reikalingi  ir kaip vyksta šis procesas.

Vidinis SEO

 Kas tai?

Vidinį Seo sudaro svetainės vidaus darbai, siekiant pritaikyti svetainę Google standartams. Nuo vidinio Seo pradedama visa svetainės optimizacija. Tik tada, kai svetainės Meta duomenys bei techninė pusė yra tvarkinga, pradedamos planuoti išorinio Seo paslaugos.

Kaip tai atliekama ir kodėl reikalinga?

 Vidinio SEO metu atliekami šie veiksmai:

Svetainės auditasSvetainės auditas yra pirmasis žingsnis link siekiamų rezultatų. Tvarkinga, orientuota į Seo naudą svetainė su tinkamais vidinių puslapių Meta duomenimis bei skaitytojams aktualiu turiniu yra pirmoji gerų Google pozicijų sąlyga.

Svetainės audito metu mes:

Įvertiname ar svetainė atitinka Seo reikalavimus ir joje nėra klaidų, neigiamai veikiančių klientų lankomumą.

Pateikiame rekomendacijas svetainės programuotojams.

Įvertiname ar svetainės turinys yra draugiškas Seo. Poreikiui esant, parengiame turinio papildymus ar korekcijas.

Atliekame svetainės Meta duomenų patikrinimą ir poreikiui esant, korekcijas.

Konkurentų analizė

Konkurentų svetainių analizė padeda įvertinti kliento rinkos konkurencingumą ir suteikia naudos sudarant planą. Remiantis konkurentų išorinio ir vidinio Seo rezultatais galima žymiai efektyviau suplanuoti veiksmus, kurie leis pasiekti dar aukštesnes pozicijas.

Raktažodžių tyrimas

Tinkamai pasirinkti raktažodžiai yra vienas iš svarbiausių rodiklių siekiant maksimalios Seo naudos.

Raktažodžių tyrimo metu mes:

Naudodamiesi tam skirtais įrankiais identifikuojame raktažodžius, kurie kliento verslo srityje sulaukia daugiausia Google užklausų.

Pasirenkant prioritetinius raktažodžius atsižvelgiame į kliento verslo rinkos tendencijas, potencialių svetainės lankytojų patirtį ir norimų pritraukti pirkėjų/ užsakovų specifiką.

Pateikiame išvadas bei rekomendacijas klientui ir bendru sutarimu nusprendžiame kiek ir kurie raktažodžiai bus naudojami.

Išorinis Seo

 Kas tai?

Išorinio Seo paslaugos – tai nuorodų į svetainę kūrimas naudojantis išoriniais šaltiniais. Kokybiškai sugeneruotas nuorodas Google sistema vertina kaip svetainės aktualumo, lankomumo ir patikimumo įrodymą, dėl kurio svetainės pozicijos kyla aukštyn.

Kaip tai atliekama ir kodėl reikalinga?

 Vidinio Seo metu atliekami šie veiksmai:

SEO straipsnių rengimasPagal sudarytą planą parengiami kokybiški Seo reikalavimus ir kliento verslo sritį atitinkantys straipsniai su nuorodomis į kliento svetainę (straipsnių kiekis priklauso nuo pasirinkto plano)

SEO straipsnių talpinimas

Straipsniai talpinami patikimose ir laiko patikrintuose išoriniuose šaltiniuose.

Pasirenkamos labiausiai kliento verslo kryptį atitinkančios svetainės.

Straipsniai talpinami neribotam laikui, be jokių papildomų mokesčių.

Stebime kliento pozicijų kilimą, pateikiame rezultatų ataskaitas ir poreikiui esant atliekame pozicijų palaikymo veiksmus.

Kodėl verta rinktis mus?

Tikriausiai pagalvojote, kuo mes geresni už savo konkurentus? Atsakome. Pirmiausia, vaizdžiai tariant, seo specialistai kartais vadinami  „robotukais“, automatiškai atliekančiais naudingus Google algoritmams veiksmus. Mūsų požiūris kitoks! Nors Seo paslaugos yra tikslinės ir čia nevalia nusižengti kai kurioms taisyklėms, tačiau mes kiekvieną klientą vertiname individualiai. Vos pasirašę paslaugų teikimo sutartį nepuolame vykdyti mėnesio plano, o pirmiausia analizuojame kliento verslo rinką. Neskaičiuojame tam skirto laiko ir neskirtsome klientų į daugiau ar mažiau svarbius. Klausiame, atsakome ir konsultuojamės. Tarpusavyje ir su klientais. Mes už tai, kad Seo paslaugos pirmiausia yra skirtos Jums ir Jūsų verslui, o ne mūsų sėkmingų projektų sąrašo papildymui. O pasiekus gerus rezultatus nuoširdžiai džiaugiamės  Jūsų pergale.

Mūsų požiūris Jums priimtinas? Norite tikrų specialistų, kalbančių paprastai ir aiškiai? Susisiekime!

Susisiekite jau dabar tel.: 869958827

  Adresas

  Savanorių pr. 192, Kaunas

  El.p.

  info@webstudio.lt

  Tel.

  +370 699 58827

  Sekite:

  Visos  teisės saugomos. 2021