Svetainių kūrimas

Išskirtinė svetainė be jokios abejonės yra pats geriausias būdas pristatyti savo verslą ir pasiekti didelius potencialių klientų srautus. Nuo to, kokį įspūdį paliksite lankytojams, priklausys ar jie taps Jūsų klientais bei rekomenduos Jus kitiems. Todėl mes, kurdami internetines svetaines orientuojamės tiek į klientų, tiek į būsimų lankytojų poreikius. Mes žinome, kad geriausią įspūdį ir patirtį kurianti svetainė turi būti:

Vizualiai patraukli
Internetinės svetainės dizainas turi derėti prie Jūsų veiklos, būti patrauklus lankytojams, o skirtingi elementai privalo sudaryti darnią visumą. Siekdami pačio geriausio rezultato taikome unikalius sprendimus, kad svetainė taptų vizualiai nepriekaištinga.

Funkcionali
Kurdami internetines svetaines, įsigiliname į klientų lūkesčius ir siekiame, kad svetainė atliktų visas pageidaujamas funkcijas. Svetainėje integruotos skaičiuoklės, individualios užklausų formos ir kiti pageidavimai įgyvendinami pasitelkiant mūsų specialistų žinias ir daugiametę patirtį.

Svetainiu kurimas
Svetainiu kurimas

Patogi
Internetinė svetainė privalo būti patogi tiek jos savininkams, tiek lankytojams. Svetainės savininkams aktualus lengvas valdymas, galimybė nesudėtingai papildyti svetainės turinį ir atlikti kitus darbus. Na, o svetainės lankytojams reikia aiškaus puslapių išdėstymo ir lengvai randamos konkrečios informacijos.

Techniškai tvarkinga
Profesionaliai atlikti programiniai darbai garantuoja, kad internetinė svetainė veiks sklandžiai, greitai ir be jokių trukdžių. Šiai techninei pusei skiriame ypatingą dėmesį tiek kuriant didelės apimties, tiek vieno puslapio reprezentacines svetaines.

Kai lankytojai žiūri į Jūsų svetainę, jie patys nustato, ar esate patikimas, atsižvelgdami į bendrą puslapio dizainą. Taigi, jei jūsų dabartinis dizainas yra pasenęs, jie nelaikys Jūsų patikimais ir paprasčiausiai prisivengs pirkti ten esančią prekę ar paslaugą. Akivaizdu, kad dėl to Jūs prarandate savo pardavimus. Kiekvieną kartą, kai tinkamai atnaujinate savo svetainės dizainą, padidinate jos patikimumą. 

Svetainių kūrimas verslui

Planuodami internetinės svetainės kūrimą su užsakovais pirmiausia aptariame jų poreikius ir pageidavimus, pagal kuriuos sudarome individualų planą. Darbų eigoje klientams suteikiame visą reikiamą informaciją, tariamės ir atsižvelgiame į jų pastabas. Vadovaudamiesi dėmesiu kiekvienam klientui, plačiu požiūriu, sukauptomis žiniomis ir patirtimi internete, sukuriame tokį užsakovo veidą, kokį jie nori matyti. Esame įsitikinę, kad profesionalus svetainių kūrimas toks ir turėtų būti.

Svetainiu-kurimas-litespeed

Svetainių kūrimas neturi apsiriboti tik išvaizda bei vartotojo patirties pagerinimu. Svetainės greičio optimizavimas turėtų būti vienas iš pagrindinių prioritetų visiems svetainių savininkams. Kuo ilgiau vyksta svetainės krovimasis, tuo dažniau ji yra atmetama, o to pasėkoje yra prarandami potencialūs lankytojai.

Naudodami reikiamus įrankius bei nustatymus (šiuo atveju Litespeed įskiepį) ženkliai pageriname svetainės veikimą bei greitį. Ši programinė įranga padeda svetainei atlaikyti didesnius srautus bei palengvinti įvairius jos procesus. Litespeed pagalba puslapis yra optimizuojamas ir tikslingai paskirstomi jame esantys resursai.

Visos svetainės savo duomenis saugo bazėse, kurios dažniausiai yra kietųjų ir standžiųjų diskų formoje, tai yra vadinama antrine atmintimi. Antrinė atmintis visada yra lėtesnė už pirminę. Ją pagreitinti gali procesorius, tačiau tam reikia papildomos programinės įrangos. Būtent tokius įskiepius ir naudojame, nes puslapio greitis yra labai svarbu. Kadangi Redis informaciją saugo pirminėje atmintyje, tai toks svetainių kūrimas užtikrina, jog svetainės veiks ženkliai greičiau. 

Svetainės užsikrovimo greitis

Pagrindinis mūsų svetainių kūrimo įrankis yra skaitmeninio turinio valdymo platforma WordPress, leidžianti svetainę sukurti nuo nulio arba pagerinti jau esamą. Tai pats populiariausias įrankis šiandien, kurio pagrindu veikia didžioji internetinių svetainių dalis.

Yra nemažai privalumų šios platformos naudojimui. WordPress – atvira, o kartu nuolat tobulinama platforma, tai reiškia, kad ją kiekvieną dieną papildo ne tik profesionalūs programuotojai, bet ir konstruktyvią kritiką pateikianti bendruomenė. Taip yra sukuriamas universalus produktas, kuris tinkamas beveik visiems puslapio sprendimams. 

SEO specialistas

Kiekvienas projektas turi ne tik vizualiai gerai atrodyti, tačiau būti greitas bei atitikti kliento bei jo lankytojo lūkesčius. Todėl kiekvienas užsakymas mums yra labai svarbus. 

Svetainiu kurimas

Unikalios interneto svetainės yra puiki investicija, jeigu norite:

  • Sukurti iki smulkmenų atšlifuotą, profesionalų įvaizdį.
  • Pabrėžti išskirtinumą savoje industrijoje.
  • Atrodyti patrauklesni potencialiems klientams, partneriams ar investuotojams.
  • Efektyviau parduoti savo prekes ar paslaugas.
  • Sukurti visapusišką resursų bazę, kuri bus naudinga ne tik klientams, bet ir pardavėjams.

VAIZDO PRISTATYMAS

Internetinių svetainių kūrimas

Skaityti daugiau: SEO PASLAUGOS

Consent Management Platform by Real Cookie Banner