Šiais laikais daugiau žmonių nei bet kada anksčiau naudojasi mobiliaisiais įrenginiais, kad galėtų prisijungti prie interneto. Tai reiškia, kad internetinės svetainės optimizavimas mobiliajai paieškai yra labai svarbus sėkmingos SEO strategijos dalis. Apžvelgsime geriausią SEO mobiliesiems praktiką, kuri padės padidinti matomumą, pritraukti didesnį lankytojų srautą.

Indeksavimas pirmiausia mobiliesiems

Dabar „Google“ indeksavimui ir reitingavimui pirmiausia naudoja mobiliąsias svetainių versijas. Labai svarbu užtikrinti, kad tinklapis ar elektroninė parduotuvė būtų visiškai funkcionali ir optimizuota mobiliesiems įrenginiams. Suprantama, kad tinklapyje turi būti patogu greitai ir lengvai naršyti mažame ekrane.

SEO mobiliems
Apžvelgsime geriausią SEO mobiliesiems praktiką

Interaktyvus dizainas

Interaktyvus dizainas yra labai svarbus SEO mobiliesiems. Tai reiškia, kad svetainė gali automatiškai koreguoti savo išdėstymą ir turinį, kad adaptuotusi prie bet kokio  ekrano dydžio. Interaktyvus dizainas užtikrina, kad  internetinė svetainė būtų prieinama visiems naudotojams, nepaisant jų naudojamo įrenginio.

Tinklapio užkrovimo greitis

Tinklapio užkrovimo greitis yra esminis mobiliojo SEO veiksnys. Mobiliųjų įrenginių naudotojai tikisi greito įkėlimo laiko, o jei internetinė svetainė įkeliama per ilgai, greičiausiai jie išeis ir pereis į kitą, jau jūsų konkurentų tinklapį. Norėdami pagerinti tinklapio užkrovimo greitį, galite suspausti vaizdus, ​​sumažinti papildinių naudojimą, bei HTTP užklausų skaičių.

Mobiliesiems pritaikytas turinys

Kad SEO būtų mobilus, kurti mobiliesiems pritaikytą turinį yra būtina,. Mobiliųjų įrenginių naudotojai turinį vartoja kitaip nei stalinių kompiuterių naudotojai, todėl labai svarbu optimizuoti turinį mobiliesiems įrenginiams. Naudokite trumpesnes pastraipas, ženklelius ir aiškias antraštes, kad turinį būtų lengva skaityti  mažame ekrane.

Mobiliesiems pritaikyti raktiniai žodžiai

Mobiliesiems įrenginiams skirtų raktinių žodžių optimizavimas yra labai svarbus SEO mobiliesiems įrenginiams praktikoje. Mobiliųjų telefonų naudotojai dažnai naudoja paiešką balsu ir trumpesnes paieškos užklausas, todėl labai svarbu sutelkti dėmesį į ilgalaikius raktinius žodžius ir frazes. Be to, įsitikinkite, kad raktiniai žodžiai atitinka jūsų mobiliųjų įrenginių naudotojus ir jų paieškų tikslą.

Vietinė paieška

Vietinė paieška yra labai svarbi atliekant mobilųjį SEO, nes daugelis mobiliųjų vartotojų ieško įmonių ar paslaugų savo vietovėje. Norėdami optimizuoti vietinę paiešką, įsitikinkite, kad internetinė svetainė yra įtraukta į vietinius katalogus, turi nuoseklią NAP (vardas, adresas, telefonas) informaciją ir į turinį įtraukite vietovę pagrįstus raktinius žodžius.

Mobiliesiems pritaikyta vartotojo patirtis

Mobiliųjų telefonų naudotojai tikisi sklandaus naudojimo patirties naršydami tinklapyje. Norėdami užtikrinti, kad tinklapis mobiliesiems teiktų puikią naudotojo patirtį, įsitikinkite, kad jame lengva naršyti, taip pat  yra aiški navigacija ir mobiliesiems pritaikytas išdėstymas.

SEO mobiliam
Interaktyvus dizainas yra labai svarbus SEO mobiliesiems

Socialinių tinklų optimizavimas

Socialinė žiniasklaida yra esminė mobiliojo SEO dalis. Socialinės žiniasklaidos kanalai nukreips srautą į jūsų internetinę svetainę, padidins matomumą ir pagerins reitingus paieškoje. Norėdami optimizuoti savo socialinės žiniasklaidos profilius skirtus mobiliesiems, įsitikinkite, kad juose pateikiama atitinkama informacija ir naudokite socialinės žiniasklaidos papildinius, kad galėtumėte lengvai bendrinti turinį.

Mobiliosios paieškos analitika

Tinklapio pritaikyto mobiliesiems našumo stebėjimas yra labai svarbus. „Analytics“ gali padėti suprasti, kaip mobiliųjų įrenginių naudotojai sąveikauja su jūsų tinklapiu, kokį turinį jie vartoja ir kaip randa jus. Ši informacija gali padėti optimizuoti tinklapį mobiliems, kad būtų geresnė naudotojų patirtis ir aukštas reitingas paieškos sistemų rezultatų puslapiuose.

Mobiliesiems pritaikytos atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos yra būtinos, o aukštos kokybės, mobiliesiems pritaikytos atgalinės nuorodos gali pagerinti jūsų mobiliosios paieškos reitingą. Norėdami užtikrinti, kad jūsų atgalinės nuorodos būtų pritaikytos mobiliesiems, įsitikinkite, kad internetinės svetainės, nukreipiančios į jūsų tinklapį yra taip pat pritaikytos mobiliesiems.

Papildomos informacijos SEO ĮVADAS tema galite paskaityti sekančiame straipsnyje SEO ĮRANKIAI

Skambink dabar