Atgalinės nuorodos: kiekis ar kokybė?

Atgalinės nuorodos: kiekis ar kokybė?

Tiems, kurie nežino, tai yra tiesioginės nuorodos į svetainę, kurios yra talpinamos kituose puslapiuose. Jos yra laikomos svarbiomis rinkodaros pasaulyje, nes leidžia paieškos sistemoms surasti informaciją apie realų svetainės aktualumą. Žinoma, kad seniau viskas buvo paprasčiau:  tinklalapis su daugybe nuorodų buvo laikomas svarbesniu už tuos, kuriose jų yra ne tiek daug. Būtent dėl to ir buvo sukurta galimybė svetainėms su ne tokiu dideliu biudžetu taip pat gauti gerus rezultatus paieškos sistemose. Iš čia galima formuluoti klausimą: Ar mažiau kokybiškų atgalinių nuorodų yra geresnė alternatyvą už prastesnę kokybę, bet didesnį kiekį?

Kas apibrėžia aukštos kokybės atgalinę nuorodą?

Aukštos kokybės atgalinė nuoroda yra iš aukšto lygio šaltinio. Tai gali būti svetainė, kuri laikoma patikima, tiek žmonių, tiek paieškos sistemų akyse. Pavyzdžiui, tokios svetainės kaip „Facebook“ turi didelį autoritetą, nes yra gerai žinomos ir populiarios. Domenų autoritetą galima patikrinti naudojant įvairius svetainės autorizavimo įrankius.

Ar verta turėti daugybę atgalinių nuorodų?

Anksčiau didesnis kiekis atgalinių nuorodų buvo laikomos geru dalyku ir taip vis dar yra, tačiau galutiniai rezultatai „Google“ vis labiau priklauso nuo jų kokybės. Šimtai lengvai pasiekiamų atgalinių nuorodų, pavyzdžiui, tų, kurias galima nusipirkti, paieškos sistemų akyse bus vertinamos labai ne taip palankiai, kaip dešimt kokybiškų. Žemos kokybės arba nepatikimi šaltiniai realybėje gali net pakenkti jūsų svetainei ir sumažinti tikimybę, kad ji apskritai bus gerai įvertinta. Aukštos kokybės atgalines nuorodas yra sunkiau gauti, tačiau jos puikiai atspindi jūsų svetainės svarbą. 

Be to, yra labai svarbu, jog atgalinės nuorodos būtų iš tiesų aktualios, nes kitaip jos gali pasirodyti net kenkėjiškos. Pavyzdžiui, svetainė, kurioje parduodami mėsos produktai, negali gauti didelės naudos iš makiažo įmonės atgalinės nuorodos ir visiškai nesvarbu, kad ji yra aukštos kokybės. Tokios praktikos ilgainiui tik pakenks svetainei.

Yra daug būdų gauti aukštos kokybės atgalinių nuorodų, tačiau turėtumėte tikėtis, kad į Jus svetainių savininkai žiūrės pro pirštus. Ir tai visiškai normalu. Kurdami aktualų ir patrauklų turinį savo svetainėje, skatinate bendrinimą. Tai paskatinti galite pridėdami „bendrinimo“ mygtukus tam, kad palengvintumėte visą procesą. To pasėkoje bus padidintas svetainės pasiekiamumas, o kartu ir tikimybę, kad kas nors nurodys būtent jūsų puslapį.

Skaityti daugiau: Kaip schema markup padeda svetainės SEO?

Parašykite komentarą

Skambink dabar Skip to content